На жаль, будь-яка війна неможлива без жертв, насамперед серед військових. Україна високо цінує героїчний подвиг своїх захисників і втрату їхніми рідними членів своїх сімей. Тому законом передбачено виплату компенсації військовим у разі отримання поранень й одноразову виплату (у разі загибелі військового), а також виплату грошового забезпечення (у разі зникнення безвісти чи полону) для членів родини.

У зв’язку з цим Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 30 листопада 2016 р. № 884 «Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, захоплених у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх».

Серед іншого, право на отримання грошового забезпечення мають особи, які перебувають на утриманні військовослужбовців, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі та не мають дітей.

Факт перебування фізичної особи на утриманні зацікавлена особа може підтвердити у декілька способів. Зокрема, особа має право звернутися до органів місцевого самоврядування за отриманням довідки про підтвердження факту перебування особи на утриманні, або подати заяву до суду про встановлення факту, що має юридичне значення, в порядку окремого провадження.

Заява про встановлення юридичного факту є головним документом, від якого залежить ухвалення позитивного рішення, тому підготувати її належним чином зможе воєнний юрист або воєнний адвокат.

Юридична компанія «Арес» пропонує вам допомогу з установлення факту перебування особи на утриманні у військовослужбовця через суд. Наш адвокат із воєнних справ доведе справу до потрібного результату.

Від вас необхідно лише надати нам підтвердні документи. Після цього наші юристи з воєнних справ самостійно подадуть заяву до суду та супроводжуватимуть цю справу в суді до ухвалення судом рішення.

Дізнатися вартість послуг можно тут.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.