chumak3

Шановні клієнти, партнери, колеги!

Я, Чумак Василь Іванович, адвокат із більш як двадцятирічним стажем практичної роботи, радий вітати вас на нашому корпоративному сайті!

На нашому сайті ви можете ознайомитися з коротким переліком послуг, які надаються адвокатами та юристами нашої компанії. Юристи й адвокати юридичної компанії «АРЕС» працюють як у місті Харкові, так і по всій території України.

Ми сподіваємося, що надана інформація буде корисна вам, особливо під час вибору юриста або адвоката.

У свою чергу ми хочемо, щоб ви обрали саме нашу компанію.

Переваги юридичної компанії «АРЕС» над іншими юристами Харкова:

  • ціна, якість і швидкість юридичних послуг;
  • широкий спектр юридичної допомоги;
  • серед наших співробітників лише висококваліфіковані юристита адвокати.

На цих і багатьох інших перевагах побудовано роботу юристів нашої компанії в Харкові, Києві та в інших містах України.

Юристи й адвокати компанії «АРЕС» є членами різних професійних об’єднань, таких, як об’єднання юристів«Асоціація правників України» та інших громадських організацій. У Харкові юристи активно беруть участь у громадському житті міста.

Виконавчою особою будь-якого підприємства є директор. Саме директор здійснює безпосереднє управління підприємством і представляє його інтереси перед іншими особами та органами.

Згідно з чинним законодавством директора обирають на загальних зборах засновників компанії на певний термін. Інформація про директора в обов’язковому порядку вноситься до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Зміна директора юридичної особи відбувається таким самим шляхом, що і його обрання. Загальними зборами засновників приймається рішення про звільнення старого директора, одночасно обирають нового директора. Протокол загальних зборів засновників також потрібно подавати державному реєстратору, для внесення змін до реєстру щодо директора підприємства.

Крім того, зміна директора супроводжується обов’язковим поданням до податкової інспекції повідомлення про прийняття на роботу нового директора. В іншому випадку це загрожує штрафом у 4723 гривень (абз. 9 ч. 2 ст. 265 КЗпП), і адміністративним штрафом від 510 до 1700 гривень (ч. 1 ст. 41 КУпАП).

Трапляються випадки, коли директор самостійно виявляє бажання звільнитися, проте засновники компанії відмовляються діяти щодо прийняття відповідного рішення. Така ситуація свідчить про порушення конституційного права людини на працю. Оскільки для виключення із реєстру інформації про директора необхідний протокол загальних зборів, єдиним правильним виходом у такій ситуації буде звернення до суду із вимогою визнати трудові відносини припиненими і виключити запис із реєстру про директора підприємства.

Юридична компанія «АРЕС» допоможе вам вирішити питання зі зміною директора, в тому числі й у найбільш проблемних ситуаціях.

Ми надаємо такі послуги:

  • Консультації з питань зміни директора підприємства, звільнення директора через суд і підготовки комплекту документів для цього.
  • Підготовка документів (протокол, рішення, наказ про призначення/звільнення директора) для зміни директора.
  • Супровід реєстрації зміни директора підприємства «під ключ».
  • Супровід судового розгляду щодо звільнення директора і виключення запису із реєстру «під ключ».
  • Подання повідомлення про прийняття директора на роботу.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.