Президенту України

вул. Банкова, буд. 11, м. Київ,

поштовий індекс 01220

 

Іванова Івана Івановича

засудженого за статтею ______ КК України

до _______років позбавлення волі

відбуваю покарання в

Харківській виправній колоній (№ 43)

Клопотання про помилування

1 січня 2005 року Жовтневий районний суд міста Харкова визнав винним мене у скоєнні злочину передбачено ч. 4 статті 190 Кримінального кодексу України, та призначив мені покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Призначене покарання я відбуваю в Харківській виправній колонії № 43.

Переконливо, Прошу Вас, замінити не відбуту частину мого покарання більш м’яким.

З наступних причин:

До засудження, я проживав разом зі своєю дружиною Івановою Марією Іванівною і трьома своїми малолітніми дітьми: Івановим Павлом Івановичем (на момент засудження мене, йому було 6 місяців), Івановою Тетяною Іванівною (На момент мого засудження їй було 2 роки), Івановим Сергієм Івановичем (на момент мого засудження йому було 3 роки), також зі мною проживала моя тітка Іванова Марія Потапівна. В січні цього року моя дружина загинула в автокатастрофі, моя тітка за період мого знаходження в колонії стала інвалідом ІІ групи. Отже, таким чином мої малолітні діти: Іванов Павло Іванович (якому на даний момент 7 років), Іванова Тетяна Іванівна (якій на даний момент 9 років) та Іванов Сергій Іванович (якому на даний момент 10 років) залишились одні з інвалідом І групи, і піклуватися ні про моїх дітей ні про мою тітку не має кому.

За період відбування покарання, я повністю усвідомив свою провину та щиросердечно розкаююсь в тому що здійснив, також я став на шлях виправлення: беру участь в художній самодіяльності Харківській виправній колоній № 43, працюю на кухні поваром. За сумлінну поведінку і добре ставлення до праці мене не одноразово заохочували.

На підставі вище викладеного, керуючись ______ Конституції України п.п. ________________________________ Положення про порядок здійснення помилування,-

Прошу Вас:

Помилувати мене, шляхом зміни невідбутої частини покарання більш мяким.

Додатки:

 

«___»____________20___рік __________________ І. І. Іванов

 

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.