До Київського районного суду м. Харкова 

адреса_________________________

Позивач                                                    

Іванов Петро Вікторович,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса) контактний телефон

Відповідач

Іванова Іванна Іванівна,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса),контактний телефон

(якщо телефону немає зазначити) 

Третя особа

Відділ опіки та піклування

державної адміністрації

Київського району міста Харкова

адреса:_______________________

 

ЗУСТРІЧНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визначення місця проживання малолітніх дітей

 

            У провадженні Київського районного суду міста Харкова знаходиться цивільна справі за позовом Іванової Іванни Іванівни до мене, Іванова Петра Вікторовича про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

         Я, Іванов Петро Вікторович бажаю подати зустрічний позов до Іванової Іванни Іванівни про визначення місця проживання малолітніх дітей: Іванова Сергія 2004 року народження та Іванової Дарини 2008 року народження.

        10 січня 1997 року я зареєстрував з первісним позивачем та відповідачем по зустрічному позову шлюб у Київському відділі РАГС м. Харкова. Актовий запис ___.

           Я переконаний, що наші діти повинні проживати разом зі мною в квартирі що належить мені на праві приватної власності за адресою ___________________.

Я люблю своїх синів і я маю змогу забезпечити їх всім необхідним. У мене нормований робочий день. З роботодавцем у мене укладений трудовий договір який передбачає своєчасну виплату заробітної плати. Я постійно слідкую за станом здоров'я дітей, їх розвитком, виховую та піклуюсь про них, у мене з синами психологічний контакт, прив'язаність один до одного.

Оскільки відповідач декілька разів висловлювався з погрозами в мою адресу, що забере дітей до себе, суд має визначити місце проживання моїх дітей.

При розгляді даного питання прошу суд врахувати те, що відповідач не має постійної роботи та заробітку, оскільки вона працює приватним підприємцем. У первісному позові відповідачка вказала, що на даний час не має будь-яких коштів для існування.

Поведінка відповідача до членів своєї сім'ї характеризується грубістю. Вона емоційна, не врівноважена та схильна до фізичних образ по відношенню до власних дітей. Відповідно до п.2 ст.161 Сімейного кодексу України орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

Проживання дитини з одним із батьків не звільняє обох батьків від права спілкування з дитиною та обов'язку виховувати дитину, піклуватися про неї та матеріально її забезпечувати.

Я не маю наміру перешкоджати відповідачу в здійсненні його прав та обов'язків щодо нашої дитини.

На підставі викладеного та у відповідності з ч.4 ст.19,ч.З ст.56, ст.161, СК України, керуючись ст. 31, ч.1 ст.88, ст.118, ст.123, ст.120, ЦПК України, -

ПРОШУ:

1. Прийняти зустрічну позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Визначити місце проживання сина Іванова Сергія Петровича 03 квітня 2004 року народження - його проживати разом зі мною за адресою: _____________________.

3. Визначити місце проживання дочки Іванової Дарини Петрівни 02 березня 2008 року народження -його проживати разом зі мною за адресою: _________________________.

4. Залучити до участі у справі в якості третьої особи Відділ опіки та піклування державної адміністрації Київського району міста Харкова для дачі висновку по справі.

8. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Квитанція про оплату судового збору.

2. Копія постанови про відмову у порушенні кримінальної справи від 28.03.2011 року.

3. Копії позовної заяви з додатками для відповідача та третьої сторони.

 

«___» ______________ 201_ року                                              Іванов П.В.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.