До Київського районного суду м. Харкова 

адреса_________________________

Позивач                                                    

ПІБ,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса) контактний телефон

Відповідач

ПІБ,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса),контактний телефон

(якщо телефону немає зазначити) 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення аліментів на утримання матері (батька)

 

Мені ____ роківі я не працюю. Отримує пенсію за віком (інвалідністю) в сумі ___ грн. та інших джерел доходів я не маю, а тому моє матеріальне становище є досить нужденним.

Мій (моя, мої) ________(прізвище, їм 'я, по батькові рік народження дочки (сина, дітей) матеріальну допомогу мені добровільно не надає (ють).

Відповідач(і) працює(ють) ________ (вказати місце роботи і заробітоквідповідача(чів), склад сім'і, кількість утримуваних за наявності таких даних у позивача) і мають можливість надавати мені матеріальну допомогу.

На підставі викладеного та у відповідності до статей 202 і 203 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Утримувати щомісячно з відповідача(чів) ________ (прізвище, ім 'я та по батькові) кошти на моє утримання у розмірі _____ грн., починаючи з ________ (число, місяць, рік) до зміни матеріального та сімейного стану сторін.

Додаток:

1.Довідка про заробітну плату відповідача(чів).

2. Довідка про стан сім'ї відповідача(чів).

3. Довідка про пенсію позивача.

4. Копія(ї) позовної заяви (за кількістю відповідачів і третіх осіб). Копія свідоцтва про народження дитини (дітей) або інші документи на підтвердження батьківства позивача щодо відповідача(ів).

 

„____”____________201_ р.______________________(П.І.Б.)

 

 

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.