До Київського районного суду м. Харкова 

адреса_________________________

Позивач                                                    

ПІБ,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса) контактний телефон

Відповідач

ПІБ,

громадянство, місце роботи

що проживає за адресою

(поштова адреса),контактний телефон

(якщо телефону немає зазначити) 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення аліментів

Я, Іванова Іванна Іванівна 20 листопада 1984 року народження, 10 жовтня 2008 року уклалашлюб з Івановим Петром Вікторовичем, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Харкову № 2 Харківського міського управління юстиції, актовий запис №_______.

Від шлюбу ми маємо дочку – Іванова Дарина Петрівна, 25 січня 2009 року народження, яка проживає разом зі мною і перебуває на моєму утриманні.

Починаючи з осені минулого року, ми з відповідачем почали проживати окремо і відповідач перестав надавати будь – яку допомогу.

У зв’язку із тим, що відповідач не підтримує жодним чином свою дитину я бажаю стягнути з останнього аліменти.

У відповідності до ст. 180 Сімейного кодексу батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Керуючись ст. 181 Сімейного кодексу зарішеннямсудукоштинаутримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу їїматері,батькаі(або)у твердій грошовій сумі.

Станом на момент звернення мною до суду відповідач офіційно не працює, тому прошу суд стягнути з останнього аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі 500 (п’ятсот гривень 00 коп.).

Аліменти він нікому не платить.

На підставі викладеного й у відповідності з,ст. 180, ч. 3 ст. 181, 182, ч. 1 ст. 183,ч. 1 ст. 191СК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України

прошу:

1. Стягувати з Іванова Петра Вікторовича, 1984 року народження, уродженця м. Харкова, аліменти на мою користь на утриманнядочки Іванова Дарина Петрівна, 25 січня2009 року народження,у твердій грошовій сумі у розмірі 500 (п’ятсот грн. 00 коп.), але не менше мінімальногорозміру аліментів на одну дитинуу розмірі 30відсотківпрожитковогомінімумудлядитини відповідноговіку щомісяця, починаючи стягувати від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення дочкою повноліття.

2. Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

3. Стягнути з відповідача судові витрати.

Додатки:

1.Копія паспорту та копія ідентифікаційного коду Іванова І. І.

2.Копія свідоцтва про укладення шлюбу.

3. Копія свідоцтва про народження дочки.

3.Постанова про відмову у порушенні кримінальної справи від 17.12.2010 року.

4.Копія позовної заяви.

 

„____”__________201_ р.______________Іванова І.І.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.