Угода
про примирення між потерпілим та підозрюваним (обвинуваченим)

м. Харків «___»__________2013 рік

Дана угода укладається між: 1) Сидоровим Іваном Івановичем (особою, яка є потерпілим від злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України), дата народження 01 січня 1965 року, місце народження: м. Харків , серія номер паспорта: ММ 558899 виданий Дзержинським РВ УМВС України в Харківській області 10 січня 2005 року, адреса реєстрації: м. Харків, вул. Космічна, буд. 10, кв. 44 , громадянин України


та 2) Івановим Михайлом Максимовичем (особою, яка є підозрюваною у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України), дата народження 01 січня 1970 року, місце народження: м. Ялта, серія номер паспорта: ВВ 030303 виданий Дзержинським РВ УМВС України в Харківській області 10 вересня 2008 року, адреса реєстрації: м. Харків, вул. Космічна, буд. 10, кв. 66 , громадянин України.


І. Формулювання підозри і правова кваліфікація.

Іванову Михайлу Максимовичу «___»_______2013 року було вручено повідомлення про підозру у вчиненні ним злочину передбаченого частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Сама підозра ґрунтується на наступних обставинах: Іванов Михайло Максимович 10 січня 2013 року близько 21 години 30 хвилин знаходився біля під’їзду №4 будинку №10, що знаходиться за адресою вул. Космічна місто Харків. В цей момент до нього підійшов Сидоров Іван Іванович, який хотів поскаржитися на те що собака Іванова М.М. неадекватно себе поводить біля під’їзду і нікого не впускає в під’їзд. Але Сидоров І.І. не встиг нічого сказати Іванову М.М., як останній ударив його в пах, а потім три рази в область голови кулаком правої руки. Даний факт підтверджується наступними доказами: протоколом допиту Сидорова І.І. , протоколом допиту Іванова М.М., протоколом очної ставки між Сидоровим І.І. та Івановим М.М., висновком судово-медичної експертизи №22558855 від 15 січня 2013 ( де установлено, що Сидорову І.І. було спричинено середньої тяжкості тілесні ушкодження), протоколом відтворення обстановки і обставин події (дана слідча дія була проведена із Івановим М.М.).

ІІ. Сторони також вважають, що для укладення цієї угоди істотне значення мають наступні обставини: 1) З’явлення із зізнанням Іванова М.М., його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину;
2) Відшкодування Івановим М.М. громадянину Сидорову І.І. шкоди у розмірі 4 000 (чотирьох тисяч гривень): сюди входять оплата витрат на медикаменти, оплата проїзду до лікарні і назад, а також компенсація моральної шкоди. В результаті чого громадянин Сидоров І.І. вважає що йому було компенсовано матеріальну і моральну шкоду в повному обсязі.


ІІІ. Сторони в своїй угоді також зазначають наступне, що злочин вчинений гр. Івановим М.М. кваліфікується за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України. Відповідно до частини 3 статті 12 Кримінального кодексу України, злочин передбачений частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України по ступеню тяжкості відноситься до злочинів середньої тяжкості.

IV. Сторони примирилися між собою. Гр. Іванов М.М. щиро розкаявся в тому що вчинив злочин по відношенню до гр. Сидорова І.І., та попросив в останнього вибачення. Гр. Сидоров І.І. вибачив гр. Іванова М.М..

V. Злочин, відповідальність за який передбачена ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України, вчинений громадянином Івановим М.М. вперше. Тобто, ніколи в житті Він не порушував кримінальний закон.

VI. Сторони даної угоди, зокрема

гр. Сидоров І.І. зазначає, що при укладенні цієї угоди має місце його вільне волевиявлення, відносно нього не здійснювалось ні фізичного ні психологічного тиску з метою примусити його до укладення даної угоди

________________ І.І. Сидоров
(підпис)

гр. Іванов М.М. зазначає, що при укладенні цієї угоди має місце його вільне волевиявлення, відносно нього не здійснювалось ні фізичного ні психологічного тиску з метою примусити його до укладення даної угоди

________________М.М.Іванов
(підпис)


VII. Сторони узгоджують покарання. За вчинений злочин, а саме за умисне нанесення середньої тяжкості тілесного ушкодження гр. Івановим М.М. громадянину Сидорову І.І., сторони узгоджують наступне. Враховуючи положення Кримінально-процесуального кодексу України та положення Кримінального кодексу України. А саме положення ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років», положення ч. 2 ст. 75 Кримінального кодексу України «Суд приймає рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням у випадку затвердження угоди про примирення або про визнання вини, якщо сторонами угоди узгоджено покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, позбавлення волі на строк не більше п'яти років, а також узгоджено звільнення від відбування покарання з випробуванням». Сторони прийшли до згоди, що гр. Іванову М.М. потрібно назначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки (ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України), та враховуючи положення ст. 66, 75 Кримінального кодексу України звільнити гр. Іванова М.М. від відбування на казання з випробуванням строком на один рік.


VIII. Сторони підтверджують, що їм відомі наслідки укладення угоди про примирення:
Підозрюваний (обвинувачений) Іванов М.М. підтверджує, що йому відомо про обмеження його права оскарження вироку згідно з положеннями статей 394 і 424 Кримінально-процесуального кодексу та відмова від здійснення прав, передбачених пунктом 1 частини четвертої статті 474 Кримінально-процесуального кодексу.
________________М.М.Іванов
(підпис)

Потерпілий Сидоров І.І. підтверджує, що йому відомо про обмеження його права оскарження вироку згідно з положеннями статей 394 і 424 Кримінально-процесуального кодексу та позбавлення права вимагати в подальшому при¬тягнення особи до кримінальної відповідальності за відповідне кримінальне право¬порушення і змінювати розмір вимог про відшкодування шкоди.

________________ І.І. Сидоров
(підпис)


IX. Дана угода укладена у трьох примірниках. Які мають рівну юридичну силу. По одному примірнику для Сторін угоди, та примірник в матеріали справи.

X. Данна угода діє з моменту підписання Сторонами.

XI. Реквізити та підписи Сторін, які укладають дану Угоду.

Сидоров Іван Іванович(особою, яка є потерпілим від злочину, передбаченого ч.1 ст. 122 Кримінального кодексу України), дата народження 01 січня 1965 року, місце народження: м. Харків , серія номер паспорта: ММ 558899 виданий Дзержинським РВ УМВС України в Харківській області 10 січня 2005 року, адреса реєстрації: м. Харків, вул. Космічна, буд. 10, кв. 44 , громадянин України Івановим Михайлом Максимовичем (особою, яка є підозрюваною у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України), дата народження 01 січня 1970 року, місце народження: м. Ялта, серія номер паспорта: ВВ 030303 виданий Дзержинським РВ УМВС України в Харківській області 10 вересня 2008 року, адреса реєстрації: м. Харків, вул. Космічна, буд. 10, кв. 66 , громадянин України.

 

 

_____________________________
(підписи)

 

 

_____________________________
(підписи)

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.