Начальнику Київського відділу державної виконавчої

служби Харківського міського управління юстиції

61024, м. Харків, вул. Студентська, 5/6

Стягувач                                                    

Іванов Іван Іванович

що проживає за адресою: 61057, м. Харків,

вул. Сумська, буд. 4, офіс 111

к.т. 050 283 85 59, 057 756 95 97

Боржник

Іванова Іванна Іванівна

зареєстрована за адресою: 

місто Харків, вул. Сумська, буд. 4, офіс 111

засоби зв`язку  невідомі

 

ЗАЯВА

Рішенням Київського районного суду на користь Іванова Івана Івановича стягнуто з Іванової Іванни Іванівни заборгованість за договором позики в сумі 19 425, 85 грн., та судові витрати в сумі 243,60, а всього 19 669,45 грн.

На виконання рішення суду було відкрито виконавче провадження № 46258935 від 28.01.2015 року.

З присудженої до стягнення на мою користь суми у розмірі 19 669,45 грн., на сьогоднішній день з боржника на мою користь не було стягнуто жодної суми грошових коштів. 

Стягнення з боржника присуджених на мою користь грошових коштів має для мене дуже велике значення, зважаючи на те, що грошові кошти мені необхідні для виконання мною договірних зобов’язань.

Відповідно до ст. ЗЗ Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» від 21 січня 1994 року (далі - Закон) регулює порядок здійснення права громадян України на виїзд з України і в’їзд в Україну, порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України і встановлює порядок розв'язання спорів у цій сфері.

Відповідно до пп. 2 п. 43 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення" від 7 травня 2014 р. № 152 громадянинові може бути відмовлено у видачі закордонного паспорту, зокрема якщо щодо особи діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов’язання, - до виконання зобов’язань або розв’язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках чи забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.

Частиною 1 статті 11 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що державний виконавець зобов'язаний вживати передбачених цим Законом заходів примусового виконання рішень, неупереджено, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець:

- здійснює заходи, необхідні для своєчасного і в повному обсязі виконання рішення, зазначеного в документі на примусове виконання рішення (далі - виконавчий  документ), у спосіб та в  порядку, встановленому виконавчим документом і цим Законом; 

- надає сторонам  виконавчого  провадження  та їх представникам можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження; 

-розглядає заяви сторінта інших учасників виконавчого провадження і їхні клопотання; 

- заявляє в установленому порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених цим Законом; 

- роз'яснює сторонам їхні права і обов'язки. 

Відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець у процесі здійснення виконавчого провадження має право: 

-у разі ухилення боржника від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України - до виконання зобов'язань за рішенням;

-здійснювати інші повноваження, передбачені цим Законом та іншими законами.

На сьогоднішній день, сторона Стягувача володіє інформацією щодо можливого перетину державного кордону України боржником. Зокрема, таку інформацію надала дочка боржниці.

Тому для того, аби запобігти невиконанню вищевказаного рішення, у відповідності до ст. ст. 11, 12 Закону України «Про виконавче провадження», Закону України «Про звернення громадян»,

ПРОШУ:

1. Старшого Державного виконавця Київського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції ________________ звернутися до Київського районного суду міста Харкова з поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України Іванової Іванни Іванівни.

2. Про час та місце слухання справи прошу повідомити мене та направити за адресою: 61057, місто Харків, вул. Сумська, буд. 4, офіс 111 судову повістку.

З повагою,

 

«___» травня 2015 року                                                  _______________ / І.І. Іванов

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.