25 лютого 2020 року в місті Києві відбувся Форум реформ: на шляху до Вільнюса. Під час заходу провідні політики та експерти громадянського суспільства вели мову про прогрес впровадження реформ за перші півроку діяльності Уряду та Парламенту, а також пріоритети реформ в Україні на 2020-2021 роки. 

Роман Чумак, адвокат, керуючий партнер АО «ЮК «Арес», відвідавши форум, наголошує, що такая подія спрямована на посилення важливої ролі, яку має відігравати громадянське суспільство в процесі реформ.

Захід проведено в межах підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.  У липні 2020 року URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.