У сучасному світі успішний бізнес неможливий без надійної правової підтримки. Наша компанія пропонує вам сучасний підхід до вирішення юридичних питань – абонентське юридичне (адвокатське) обслуговування. У чому безсумнівна перевага такого підходу?

По-перше, після укладення з нами договору на надання абонентського обслуговування вашого підприємства ви гарантовано отримуєте комплексну юридичну підтримку з вирішення завдань будь-якого рівня складності, пов’язаних із різними галузями діяльності.

По-друге, абонентське обслуговування заощаджує ваш час і ваші гроші. У вас зникає необхідність оплачувати роботу штатного юриста. Абонентське обслуговування має фіксовану оплату, що є суттєвою перевагою під час планування бюджету підприємства. Для вашої зручності ми пропонуємо п’ять пакетів обслуговування, що містять певний перелік послуг і години роботи наших юристів. Ви можете обрати найбільш підходящий для вашого підприємства варіант. Зі свого боку, ми гарантуємо конфіденційність, оперативність і високий професіоналізм в ході вирішення кожної проблеми.

1. Пакет юридичного обслуговування «Мінімум»

2. Пакет юридичного обслуговування «Економ»

3. Пакет юридичного обслуговування «Оптимальний»

4. Пакет юридичного обслуговування «Престиж»

5. Пакет юридичного обслуговування «V.I.P.»

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.