Ведення бухгалтерського обліку – Чи можлива побудова успішної підприємницької діяльності без ведення бухгалтерського обліку? Ні. Неминучість такого обліку зумовлена двома найважливішими для підприємства чинниками – законодавчою необхідністю й необхідністю керування ресурсами. Наша компанія надає послуги з ведення бухгалтерського обліку для підприємств усіх форм власності, що перебувають на різних системах оподаткування, а також для приватних підприємців. Ця послуга передбачає під собою розроблення документообігу, підготовку первинної документації, а також ведення обліку в програмі 1С (версія на вибір замовника). А також складання усіх видів звітності з поданням її до відповідних державних органів.

Здійснення перевірок – Внутрішні, зустрічні перевірки на відповідність законодавчій базі та Податковому кодексу України. За бажанням клієнта – надання рекомендацій щодо подальшого ведення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Аналіз господарської діяльності підприємств – Аналіз полягає в застосуванні різних методів оцінювання економіки підприємства, розробленні заходів плідного й ефективного використання резервних засобів, з метою поліпшення фінансової стійкості підприємства.

Відновлення бухгалтерського обліку – Повне або часткове (за періодами або ділянками), відновлення первинної документації та облікових реєстрів.

Консультації – Грамотне, своєчасне консультування клієнта, відбір усіх необхідних матеріалів. Для Вашої зручності наша компанія надає консультації усно, письмово, а також за телефоном, у будь-який, зручний для Вас, час.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.