Протягом свого життя кожна людина може стикнутися із ситуацією, коли потрібно буде вирішити проблему, а для цього слід звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста. Проте пошук юридичної компанії або окремого юриста-практика, специфічного профіля з помірною платою відбирає багато часу і сил. Зокрема, ті, у кого виникла потреба скористатися послугами чи консультацією юриста, натрапляють на ще одну проблему: до якого юриста чи адвоката звернутися? Знайти професійного юриста насправді – проблема.

Вирішуючи цю проблему, непоганим прикладом було б звернутися за онлайн-консультацією до різних юридичних компаній. Залишити своє питання щонайменше 5–10 юридичним компаніям буде легким і швидким способом пошуку компетентного та професійного юриста, адвоката або спеціаліста з будь-якої іншої галузі права, який надасть вам професійну правову допомогу.

Якщо ви хочете отримати безкоштовну юридичну консультацію через інтернет або по телефону, ознайомтесь із переліком юридичних компаній, які пропонують цю послугу. Адвокати та юристи можуть консультувати онлайн на своїх сайтах чи сторінках у соціальних мережах без реєстрації. Послуга консультації доступна для мешканців Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Полтави, Кривого Рогу, Запоріжжя, Миколаєва й інших українських міст, оскільки юридичні онлайн-консультації не залежать від місця проживання або перебування.

Зазвичай для отримання юридичної онлайн-консультації існує певна сторінка на сайті юридичної компанії, де клієнт може описати свою проблему. Крім того, ви можете розповісти про проблему телефоном гарячої лінії, який можна знайти на сайті юридичної фірми. Після цього юрист або адвокат нададуть вам відповідь на електронну пошту, на сайті або по телефону.

Юристи пропонують юридичну консультацію з житлових, сімейних, фінансових, пенсійних питань, у разі ДТП та інших життєвих обставин. Фізичні особи та представники малого і великого бізнесу можуть розраховувати на правову допомогу з трудових питань. Юридичні онлайн-консультації – це можливість дізнатися більше про права й обов’язки громадян України.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.