Коли розпочинається процес розлучення, перед людиною постає необхідність вирішення майнових і немайнових питань. Нескінченні судові процеси, стрес, небажані для обох сторін зустрічі – ось невід’ємна складова переважної більшості шлюборозлучних процесів. Усім, кому хотілося б уникнути всього цього, потрібен адвокат у сімейних справах (сімейний адвокат).

Шукаючи юриста з сімейних справ у Харкові, необхідно бути готовим до того, що ціна адвоката з сімейних справ у Харкові може дуже варіюватись.

Сімейні спори вирізняються серед інших правовідносин тим, що мають відношення майже до кожного з нас. Сімейний спір – це не лише про юридичні моменти, це, як правило, про цінності та мораль. Неважливо, яке питання підлягає розгляду: розлучення, підписання шлюбного договору, розподіл майна в шлюбі чи після розлучення, визначення порядку спілкування з дітьми чи стягнення аліментів. Адвокат із сімейних справ, окрім надання юридичних послуг, має бути ще й психологом, адже будь-який сімейний спір – це емоції та переживання клієнта.

Сімейний адвокат – це юрист, який добре розуміється на сімейному законодавстві, має право займатися адвокатською діяльністю, має чималий досвід у категорії сімейних справ. Саме сімейні спори є найпоширенішими справами в цивільному праві. Фахівці в цій категорії можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи з сімейних справ, адвокати сімейних справ тощо. Однак суть від того не змінюється. Це люди, здатні допомогти вирішити будь-які проблеми, що виникають у сімейних справах.

Під час звернення до юриста у сімейних справах, його робота полягатиме у:

  • юридичному аналізі сімейного питання;
  • визначенні можливих варіантів вирішення сімейного спору;
  • представництві інтересів клієнта на досудовій стадії вирішення сімейного спору;
  • підготовці скарг, заяв, адвокатських запитів;
  • підготовці позовної заяви й інших процесуальних документів для звернення до суду;
  • представництві інтересів клієнта у суді під час вирішення сімейних спорів;
  • скарженні рішення суду в апеляційній і касаційній інстанціях;
  • допомозі адвоката на стадії виконавчого провадження.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.