Сімейні спори – дуже поширене явище в сучасному світі. Подружжя розлучається, ділить майно, вирішує питання, з ким житиме дитина, стягує аліменти одне з одного тощо. Звісно, такі спори іноді є доволі складними, внаслідок чого адвокат із сімейних спорів неабияк згодиться.

Чим же може допомогти юрист із сімейних справ?

По-перше, він зможе надати вам консультацію з норм чинного законодавства й окреслити можливі варіанти вирішення вашої проблеми. Це дуже важливо, оскільки початковий аналіз правових норм надасть можливість установити, чи є сенс займатися справою та чи є вона виграшною по відношенню до клієнта.

По-друге, беззаперечно, сімейний адвокат складе всі необхідні документи, у тому числі процесуальні – проєкти шлюбних договорів, заяви, скарги, позовні заяви тощо. Без якісно складених документів ваші шанси на виграш невеликі.

По-третє, більшість сімейних спорів зі словесних сварок переростають у судові баталії. Внаслідок цього допомога юриста тут також потрібна. Саме він представлятиме ваші інтереси в судах, відстоюватиме окреслену вами позицію, виступатиме з промовою та ставитиме питання опонентам.

По-четверте, іноді в процесі судових проваджень може постати питання про мирове врегулювання спору. Тому одразу постає питання про спілкування зі стороною опонентів поза межами суду. Тут на допомогу також може прийти адвокат, адже саме він зможе дійти згоди з іншою стороною на максимально вигідних для вас умовах.

Отже, як бачимо, сімейні юристи є дуже важливими помічниками у сімейних спорах.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.