Від початку запровадження загальної мобілізації тисячі наших співвітчизників отримали повістки про необхідність зʼявлення до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК та СП). Хтось отримував повістки про необхідність уточнення облікових даних, дехто – про проходження військово-лікарської комісії або щодо відправлення до війська.

Наразі ситуація із врученням повісток набула широкого розголосу. А все через те, що повістки вручають у будь-яких місцях (на вулиці, зупинках громадського транспорту, біля магазинів тощо). При цьому в деяких випадках вони супроводжуються затриманням осіб, які з різних причин не отримують повістку. Спробуємо розібратися, чи можуть працівники ТЦК та СП затримувати осіб під час вручення повісток.

У чинному законодавстві поняття «затримання» розглянуто у двох аспектах – кримінальному й адміністративному. В обох випадках його здійснюють у разі вчинення затриманої особи правопорушення – кримінального або адміністративного. Зазвичай у разі затримання осіб під час вручення повісток керуються адміністративним затриманням, тому розглянемо більш докладно саме цей момент.

Затримання може провадитись лише визначеними Кодексом України про адміністративні правопорушення особами. Серед них працівники поліції, прикордонної служби, військової служби правопорядку в ЗСУ, СБУ, міграційних органів. Однак працівників ТЦК та СП у цьому переліку немає. Тому вони не можуть за жодних підстав здійснити адміністративне затримання особи. Але на практиці повістки доволі часто вручають у супроводі працівників поліції, які в разі відмови від її отримання одразу затримують особу. Що робити в такому випадку?

Як ми вже розібралися, поліція дійсно може затримати особу, але з метою припинення адміністративного правопорушення. Неотримання повістки ще не вважають правопорушенням, оскільки документи, які б підтверджували притягнення особи до відповідальності, наразі відсутні. Тому затримання особи з цієї підстави буде вважатися незаконним.

Працівники ТЦК та СП зобовʼязані зафіксувати відмову в отриманні повістки в акті, який направити до відповідного ТЦК та СП. Після цього ТЦК та СП має розглянути таку справу та винести постанову про адміністративне правопорушення за ст. 210 чи 210-1 КУпАП. Якщо ж постановою буде визнано особу винною у вчиненні правопорушення, така обставина вже може бути підставою для затримання особи та доставлення її до ТЦК та СП. Для цього відповідний ТЦК та СП має звернутися до органів поліції з повідомленням про вчинення відповідними особами адміністративних правопорушень і наданням копій матеріалів справи.

Ще одна ситуація, яку варто розібрати, – це затримання поліцейськими у разі непредʼявлення документів. Зокрема, під час зупинення особи на вулиці працівники поліції вимагають предʼявити документи. Обґрунтування такої вимоги зазвичай полягає у запровадженні воєнного стану та необхідності виписування повістки. Якщо ж особа відмовляється виконати таку вимогу – її одразу затримують і доставляють у ТЦК та СП або орган поліції.

Знову ж таки, процедуру перевірки документів особи регламентовано Законом України «Про Національну поліцію». Закон чітко встановлює шість випадків, за яких вимога про предʼявлення документів є законною та має виконуватись. Запровадження військового стану, мобілізації або необхідність видачі повістки не є обставиною, яка надає поліцейському право вимагати документи. Отже, оскільки така вимога є незаконною – особа має право її не виконувати.

Що робити, якщо попри незаконні дії працівників поліції та/або ТЦК та СП, вас усе одно намагаються затримати? У жодному разі не потрібно відповідати силою. Необхідно наполягати на складанні протоколу затримання, в якому описати всі обставини затримання. Крім того, необхідно викликати поліцію, після приїзду якої повідомити про незаконне затримання та скласти заяву про вчинення злочину.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.