На жаль, будь-яка війна неможлива без жертв, насамперед серед військових. Україна високо цінує героїчний подвиг своїх захисників і втрату їхніми рідними членів своїх сімей.

У зв’язку з цим Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 30 листопада 2016 року № 884 «Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, захоплених у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх».

Так само законом передбачена одноразова виплата у зв’язку із пораненням (компенсація військовим) чи загибеллю військового (компенсація членам родини).

Для призначення грошового забезпечення необхідно підготувати відповідний пакет документів. До них належать, зокрема: паспортні дані; документи, що засвідчують родинні стосунки; документи, які підтверджують перебування на утриманні, тощо. Документи подають командиру військової частини.

Однак, на жаль, не завжди оформлення грошових виплат проходить належним чином. Родичі військових часто стикаються із затримками в оформленні виплат або взагалі з порушеннями їхніх прав, які потребують захисту та відновлення. У таких ситуаціях воєнний адвокат або воєнний юрист є незамінними.

Юридична компанія «Арес» пропонує вам юридичну допомогу щодо оскарження відмови у призначенні грошового забезпечення членам родин військовослужбовців, захоплених у полон або безвісти зниклих. Від вас потрібно лише надати документи, які ви подавали для призначення виплат. Наш юрист із воєнних справ надасть вам первинну консультацію. Усі подальші дії щодо підготовки скарг та/або позовів до суду та представництво ваших інтересів здійснює адвокат із воєнних справ без вашої участі.

Дізнатися вартість послуг можно на посиланням. 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.