На жаль, будь-яка війна неможлива без жертв, передусім серед військових. Україна високо цінує героїчний подвиг своїх захисників і втрату їхніми рідними членів своїх сімей. Виплати військовим часто є основним або єдиним джерелом для існування їхніх родин.

У зв’язку з цим Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 30 листопада 2016 року № 884 «Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, захоплених у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх». Цим документом передбачено, що заробітна плата військовослужбовців може виплачуватись членам їхніх сімей.

Юридична компанія «Арес» пропонує вам послугу допомоги в призначенні грошового забезпечення членам родин військовослужбовців, захоплених у полон або безвісти відсутніх.

Слід зазначити, зарплату військового виплачують дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності – повнолітнім дітям, які проживають разом із нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства – незалежно від їхнього віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, або батькам рівними частками, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі та не мають дітей.

Виплати військовослужбовців, що виплачують членам їхніх сімей, здійснюють у розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру й інші види грошового забезпечення із урахуванням зміни вислуги років і норм грошового забезпечення.

Для призначення грошового забезпечення необхідно підготувати відповідний пакет документів. До них належать, зокрема: паспортні дані; документи, що засвідчують родинні стосунки; документи, які підтверджують перебування на утриманні тощо.

Юристи нашої компанії зможуть більш детально роз’яснити про весь перелік документів. Окрім того, ми також зможемо надати допомогу з їхнього збирання, якщо виникне така необхідність.

Для отримання грошового забезпечення документи потрібно подати командиру військової частини. Звернувшись до нас, вам не потрібно буде витрачати свій час. Наші юристи самостійно подадуть заяву про призначення грошового забезпечення з усіма документами та проконтролюють увесь процес призначення виплат.

Дізнатися вартість послуг можно за посиланням.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.