На жаль, повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну забрало життя багатьох наших захисників. Деякі такі чоловіки повністю утримували членів сім’ї, а тому їхня загибель спричиняє не лише моральні але й матеріальні наслідки. Водночас життя продовжується, а членам сім’ї загиблих воїнів усе одно треба піклуватися про себе та мати можливість реалізувати свої соціальні права. Тому такі особи мають право на пенсію у зв’язку з утратою годувальника.

Юридична компанія «Арес» пропонує вам послугу допомоги щодо призначення пенсії у зв’язку з утратою годувальника.

По-перше, таку пенсію зможуть оформити лише непрацездатні члени сім’ї, до яких належать:

  • чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є особами з інвалідністю або досягли віку 65 років, або пенсійного віку;
  • діти (у тому числі діти, що народилися до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника) померлого годувальника, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали особами з інвалідністю до досягнення 18 років;
  • чоловік (дружина), а в разі їх відсутності – один із батьків або брат чи сестра, дідусь чи бабуся померлого годувальника незалежно від віку та працездатності, якщо вони не працюють і зайняті доглядом за дитиною (дітьми) померлого годувальника до досягнення нею (ними) 8 років.

Тому, звертаючись до нас за допомогою, зверніть увагу, чи підпадаєте ви під одну з вищенаведених категорій.

По-друге, призначення пенсії відбудеться за умови, що на день смерті у годувальника (померлої особи) був наявний страховий стаж, який був би необхідний йому для призначення пенсії за ІІІ групою інвалідності, або якщо годувальник зник безвісти у зв’язку з воєнними діями чи тимчасовою окупацією частини території України – незалежно від тривалості страхового стажу.

Наш юрист із оформлення пенсії допоможе вам визначити, чи дотримано умов задля призначення пенсії.

По-третє, для призначення такої пенсії необхідно підготувати відповідний пакет документів. До них належать, зокрема: паспортні дані; документи, що засвідчують родинні стосунки; свідоцтво про смерть годувальника; документи, які підтверджують перебування на утриманні у померлого годувальника, тощо.

Юристи нашої компанії зможуть більш детально повідомити про весь перелік документів, необхідних для пенсії. Крім того, ми також зможемо надати допомогу з їхнього збирання, якщо виникне така необхідність. Також наша команда прослідкує, щоб вам були призначені всі виплати з утрати годувальника, було дотримано розміру пенсії з утрати годувальника, інакше – допоможе звернутися до суду щодо військовій пенсії.

По-четверте, для отримання пенсії потрібно подати документи до територіального органу ПФУ. Зазвичай більшість людей ідуть особисто на прийом до відділення пенсійного фонду та подають документи. У переважних випадках це займає чимало часу й іноді без бажаного результату.

Звернувшись до нас, вам не потрібно буде витрачати свій час на походи до ПФУ і спілкування зі співробітниками. Наші юристи самостійно подадуть заяву про призначення пенсії разом з усіма документами в електронний спосіб. За 10 календарних днів заяву про призначення пенсії пенсійним фондом буде розглянуто та прийняте відповідне рішення.

Послуги по призначенню пенсії реалізуються у рамках проекту Пенсійний центр.

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.