Кожна людина рано чи пізно матиме право на призначення пенсії. Таке право мають і члени сім’ї померлих або безвісти зниклих військовослужбовців, які були годувальниками для своїх родичів, у вигляді призначення пенсії у зв’язку з утратою годувальника.

Реалізувати своє право на пенсію можна, подавши заяву про її призначення до органів ПФУ. Але в деяких ситуаціях не завжди результатом таких дій виявиться призначення пенсії. Справа в тому, що пенсійні органи можуть інакше тлумачити норми права й обставини справи, у зв’язку з чим відмовити в призначенні пенсії. Іноді такі відмови є незаконними, а тому їх потрібно оскаржувати. У цьому вам допоможе пенсійний адвокат.

Юридична компанія «Арес» пропонує вам послугу оскарження рішень ПФУ стосовно відмови у призначенні пенсії.

Для цього вам необхідно звернутися до нашої компанії з документами та відмовою пенсійного органу. Наш адвокат із пенсій проаналізує законність рішення ПФУ та визначить, чи є перспективи його оскарження. Якщо ми встановимо, що сенс в оскарженні рішення є, юрист із пенсійних питань підготує позовну заяву та надішле її до відповідного суду. До того ж вам також може бути надана консультація юриста щодо нарахування пенсії.

Орієнтовний час розгляду справи в суді становить близько 3–4 місяців. Також варто бути готовим до того, що у разі прийняття рішення суду на користь пенсіонера пенсійний фонд може подати апеляційну скаргу. У зв’язку з цим справу має розглянути ще й апеляційний суд.

Результатом звернення до суду, вірогідно, буде рішення, яким зобов’яжуть органи пенсійного фонду призначити пенсію у зв’язку з втратою годувальника.

Отже, звернувшись до нас, вам не потрібно витрачати свій час на оскарження рішення пенсійного фонду, звертатись до суду з документами.

Послуги із призначення пенсії реалізуються у рамках проекту Пенсійний центр.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.