Чинне законодавство дозволяє іноземній компанії здійснювати діяльність на території України за допомогою створення представництва.

Для відкриття представництва іноземної компанії необхідно пройти два етапи.

Перший етап – реєстрація представництва в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

До Міністерства надається такий пакет документів:

  • Заяву із проханням про реєстрацію представництва.
  • Витяг із Торгового реєстру країни, в якій зареєстрований орган управління іноземної компанії.
  • Довідку з банку, в якому відкрито рахунок іноземної компанії.
  • Довіреність на конкретну людину на представництво в Україні.

Документи повинні бути нотаріально посвідчені за місцем їх видачі, перекладені на українську мову та легалізовані в консульських установах. Крім того, встановлюється термін їх подання – пізніше 6 місяців з дати їх видачі в державі іноземної компанії.

За реєстрацію представництва передбачений адміністративний збір – один прожитковий мінімум для працездатних громадян або 30 прожиткових мінімумів – для іноземних компаній, які є резидентами держави-агресора.

Термін розгляду документів у Міністерстві становить 20 робочих днів або 60 робочих днів – для іноземних компаній, які є резидентами держави-агресора.

У разі подання правильного комплекту документів видається свідоцтво про реєстрацію представництва, яке може отримати директор представництва або особа, уповноважена нотаріальною довіреністю.

Другий етап – постановка на облік у податкових органах і органах статистики.

Підставою для постановки на облік буде свідоцтво про реєстрацію представництва. Також, для взяття на облік у податковій, необхідно подати заяву про реєстрацію представництва платником податку на прибуток, заяву про взяття на облік платника єдиного внеску та копію документа, який підтверджує присвоєння коду ЄДРПОУ.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги з реєстрації представництв іноземних компаній в Україні. Наші юристи допоможуть вам зібрати необхідні документи для реєстрації, супроводити процедуру реєстрації, а також постановку на облік в органах податкової служби.

Наші послуги:

  • Попередня консультація з питань реєстрації представництва.
  • Підготовка документів для реєстрації та подання документів до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, отримання свідоцтва про реєстрацію.
  • Постановка представництва на облік в органах податкової служби.
  • Постановка представництва на облік в органах статистики й отримання ідентифікаційного коду.
  • Допомога у відкритті банківських рахунків.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.