Постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1224 було затверджено порядок переведення окремих категорій студентів з контрактної на бюджетну форму навчання в закладах фахової передвищої та вищої освіти 

Дія постанови розповсюджується на студентів, які були зараховані на контракт до 2021 року включно та тих, хто здобувають такий ступінь освіти вперше.

Перевестися з контрактної форми навчання на бюджет можуть у порядку черги:

перша категорія - діти (особи з їх числа у віці до 23 років) загиблих (померлих)  Захисників і Захисниць України;

друга категорія - особи, визнані учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни;

третя категорія - діти (особи з їх числа у віці до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни;

четверта категорія - особи, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України (або перемістилися з тимчасово окупованої Російською Федерацією території України) в умовах воєнного стану, на території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) на території територіальних громад, що станом на 15 жовтня та 15 лютого відповідного року включені до переліку, затвердженого Мінреінтеграції.

Для переведення треба звернутися до керівника навчального закладу із заявою в довільній формі, до якої потрібно долучити документи, що підтверджують право на переведення (перелік зазначений у пункті 4 постанови КМУ від 28.10.2022 № 1224).

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.