9 грудня 2022 року на платформі ZOOM (онлайн) відбувся ІІІ Форум з міграційного права. Форум складався з трьох сесій: 1) Захист прав громадян України, які вимушено перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії РФ; 2) Виклики та способи допомоги для внутрішньо переміщених осіб: інклюзивні послуги, патронатні сімʼї, усиновлення тощо; 3) Проблемні питання легалізації іноземців в Україні.

Юрист Адвокатського обʼєднання «Юридична компанія «АРЕС» Владислав Зайцев прийняв участь у форумі в якості модератора третьої сесії.

Під час першої сесії спікери подискутували стосовно таких питань, як діяльність консульських установ та захист прав громадян України за кордоном, механізм оформлення та видачі документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, загроза торгівлі людьми тощо.

На другій сесії було обговорено про систематизацію технічної допомоги ВПО, соціальну інтеграцію та облік переміщених осіб на західній України й за кордоном, а також цифрові послуги для ВПО.

Третя сесія стосувалась розкриття таких питань як продовження строку перебування на території України, видача віз, визнання особою без громадянства, оформлення посвідок іноземця та особам без громадянства, які іммігрували в Україну та міграційні питання щодо громадян Республіки Білорусь та Російської Федерації.

Запис ІІІ Форуму з міграційного права можна передивитись у записі за посиланням: https://youtu.be/uuyX3w6VErU.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.