22 березня 2023 року за ініціативи Донбаської регіональної ради з питань реформ правосуддя Проєкту ЄС «Pravo-Justice»  був проведений захід, що присвячений особливостям діяльності волонтерів під час війни.

Роман Чумак виступив із доповіддю про документальне оформлення волонтерської діяльності. Спікер поділився не лише юридичними аспектами оформлення роботи волонтера, але й практичними порадами. 

Доповідач звернув увагу на проблемні питання, що виникають під час діяльності волонтера. Наприклад, недоліки ведення обліку гуманітарної допомоги можуть стати причиною виникнення проблем у майбутньому та навіть стати приводом для порушення кримінальної справи.

До дискусії долучилися судді, практикуючі адвокати, представники Генеральної прокурати. Із відеозаписом заходу можна ознайомитися за посиланням https://fb.watch/jt4-CN0IxH/

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.