20 квітня відбулося засідання керівного комітету Проєкту ЄС “Право-Justice”, під час якого були презентовані ключові результати роботи Проєкту за півроку та напрацьовані плани на найближчу перспективу. Участь у заході взяли представники Європейської Комісії та країн-членів ЄС, національні стейкхолдери, а також команда Проєкту у повному складі.

Участь у заході прийняв координатор Харківської регіональної ради з реформ правосуддя адвокат Роман Чумак. Під час свого виступу пан Роман акцентував на основних досягненнях та результатах роботи в регіонах України. 

Регіональні ради з реформ правосуддя були створені Проектом з метою налагодження комунікації між регіонами та центральними органами влади. 

Проєкт “Підтримка реформ у секторі юстиції та цифровізації в Україні” (Проєкт ЄС “Право-Justice”) реалізується Expertise France за фінансової підтримки Європейського Союзу. Починаючи з 2017 року, Проєкт ЄС “Право-Justice” сприяє розвитку верховенства права в Україні.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.