Бажаючи відкрити свою юридичну особу, потрібно бути готовим до виконання всіх вимог, висунутих законодавцем для здійснення зазначеної дії. Однією із обов’язкових умов реєстрації юридичної особи є зазначення видів діяльності, які, у свою чергу, в обов’язковому порядку вносяться до Єдиного державного реєстру (ЄДР). Така процедура здійснюється з метою контролю, отримання статистичної інформації про те, що відбувається в тій чи іншій сфері, а також для того, щоб припиняти порушення, які можуть бути здійснені юридичною особою.

У свою чергу, за юридичною особою зберігається можливість змінити види своєї господарської діяльності. Це не дивно, адже бізнес вимагає постійного розвитку та прийняття рішень, і те, що приносило гроші вчора, сьогодні може приносити лише збитки. Зміна виду діяльності, як правило, пов’язана з наданням нових послуг, виконанням нових робіт, участю юридичної особи у державних закупівлях, де наявність у ЄДР тих чи інших видів діяльності відіграє не останню роль.

Що ж необхідно для зміни виду діяльності юридичної особи?

У першу чергу, необхідно подати відповідну заяву, де ви повинні вказати про зміни відомостей про юридичну особу.

Якщо йдеться про юридичних осіб із декількома учасниками, у такому випадку, крім заяви, необхідно провести загальні збори учасників, на яких буде прийняте рішення про зміну виду діяльності. Таке рішення оформляється протоколом зборів і подається разом з іншими документами державному реєстратору.

Важливо нагадати, що процедура зміни видів діяльності не є безкоштовною і передбачає адміністративний збір, який необхідно сплатити протягом доби після внесення державним реєстратором до ЄДР відомостей про зміну видів діяльності.

Ця процедура нескладна, проте будь-яка помилка або неточність призведе до відмови або ж внесення змін до наданих документів, що, в свою чергу займає час, який не завжди є, особливо якщо необхідно внести зміни до видів господарської діяльності дуже терміново й оперативно.

Фахівці юридичної компанії «АРЕС» готові вам допомогти в цьому та внести такі зміни якісно і в строк.

Наші послуги:

  • надання консультацій з питань внесення змін;
  • допомога у виборі видів діяльності;
  • оформлення протоколу загальних зборів учасників;
  • підготовка необхідного комплекту документів;
  • отримання документів, які підтверджують внесення змін до видів діяльності.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.