Господарські суди розглядають величезну кількість справ. Як правило, у таких судах розглядають спори, що виникають між суб’єктами господарської діяльності у зв’язку із здійсненням ними діяльності. Справи, які розглядають у суді, зачіпають такі сфери права, як договірне, корпоративне, податкове тощо. Як приклад можна виділити такі види суперечок, підсудних господарським судам:

1) спори щодо стягнення заборгованості з юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців;

2) спори щодо розірвання та визнання недійсними договорів;

3) спори стосовно банкрутства підприємств і фізичних осіб – підприємців;

4) спори між юридичними особами та посадовими особами про стягнення заборгованості;

5) спори про захист ділової репутації;

6) спори щодо приватизації майна (крім майна державного житлового фонду).

Необхідно відзначити, що спори, підсудні господарським судам, завжди вирізнялися високою складністю і значною кількістю документообігу. Таким чином, для досягнення позитивного результату в будь-якій господарській справі необхідна присутність кваліфікованого юриста.

Юридична компанія «АРЕС» не перший рік успішно представляє інтереси своїх клієнтів у господарських судах. Завдання наших юристів полягає у використанні всіх законних можливостей щодо захисту прав та інтересів клієнта для отримання позитивного рішення суду. Ми спеціалізуємося на представництві інтересів у спорах про стягнення дебіторської заборгованості, розірвання та визнання недійсними договорів, у корпоративних спорах (між учасникам і ТОВ), щодо захисту активів підприємств тощо.

Наша компанія не обмежена територіально якоюсь певною областю. Ми надаємо послуги по всій Україні, незалежно від того, в якому господарському суді відбувається процес.

Наші послуги:

1) попередній аналіз матеріалів із подальшим визначенням правової позиції у справі;

2) представництво інтересів у судах всіх інстанцій;

3) підготовка процесуальних документів (позовна заява, апеляційна та касаційна скарга тощо);

4) оскарження рішень суду в апеляційний і касаційний суд;

5) супровід справ про банкрутство.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.