Як ми всі знаємо, ліквідація підприємства відбувається шляхом прийняття такого рішення засновниками і далі – проведенням перевірок органами державної влади (податковою службою, пенсійним фондом тощо). Процес ліквідації є досить трудомістким. На практиці ліквідація в загальному порядку може зайняти від шести місяців і більше.

Якщо ви не хочете обтяжувати себе походами до органів для ініціації перевірок, наша компанія може запропонувати вам більш оперативний варіант ліквідації вашої компанії. Відбувається це шляхом продажу корпоративних прав на користь співробітників нашої компанії.

Особливістю такого варіанта є те, що за фактом підприємство не ліквідується, а відбувається процес розриву правового зв’язку між засновниками, директором і самим підприємством. Для цього між продавцем і покупцем укладається договір купівлі-продажу корпоративних прав і акт приймання-передачі таких прав, після чого документи потрібно подати державному реєстратору. Термін такої процедури займає не більше 2–3 днів.

Після зміни засновників і директора підприємства наші співробітники самостійно переходять до процедури ліквідації юридичної особи в загальному порядку. Таким чином, старі засновники і директор взагалі не беруть участі в ліквідації.

У результаті здійснення зазначеної процедури ліквідації ви не лише заощаджуєте свій час, але й звільняєтесь від зобов’язань з’являтися в органах державної влади для здійснення перевірки.

Ми пропонуємо такі послуги:

  • надання консультації з питань оформлення ліквідації;
  • підготовка документів для переоформлення корпоративних прав підприємства;
  • подальша ліквідація підприємства.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.