Назва підприємства відіграє важливу роль, оскільки відображає характер економічної діяльності. Не можна заперечувати і те, що назва сприяє хорошому бізнес-клімату.

Важливим етапом господарської діяльності є вибір назви. Однак деякі фірми пропускають цей етап, не приділяючи йому достатньо уваги.

Однак не варто турбуватися, не потрібно ліквідувати юридичну особу та створювати нову, більш доцільно буде просто змінити її назву.

Слід зазначити, що зміна назви юридичної особи належить до категорії змін до статутних документів. Тобто нова назва має бути затверджена вищим органом підприємства і відображена в статуті у новій редакції.

Як і будь-які інші зміни до статутних документів, зміна назви підлягає державній реєстрації. Для цього керівнику або уповноваженій особі керівника необхідно подати адміністратору Центру адміністративних послуг «Віза» або його територіального підрозділу чи державному реєстратору управління з питань реєстрації такі документи:

1. Заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань, згідно з формою № 3.

2. Рішення уповноваженого органу про зміни (справжність підписів має бути засвідчена нотаріально).

3. Статут, викладений у новій редакції (справжність підписів має бути засвідчена нотаріально).

4. Квитанцію про сплату адміністративного збору.

5. Довіреність (у разі подання документів уповноваженим представником).

Протягом 24 годин після надходження документів будуть проведені відповідні реєстраційні дії.

Необхідно відзначити, що, затверджуючи нову назву юридичної особи, необхідно враховувати вимоги чинного законодавства.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.