У господарській діяльності, як і в будь-якій іншій, може виникнути необхідність внесення змін до статутних документів. Найпоширеніші дії:
– зміна засновників;
– заміна директора;
– зміна юридичної адреси;
– додавання або виключення кодів видів економічної діяльності.
Існує дві процедури проведення таких дій:
1. У центрі надання адміністративних послуг. Перевагами такого способу можна вважати її відносно невисоку вартість. Серед недоліків – тривалість процедури. Однак за збільшений розмір збору можна прискорити процедуру аж до трьох годин.
2. У нотаріуса. Недоліком такого способу можна вважати ціну порівняно з першим способом. Але внесення змін у нотаріуса є більш швидким і зручним. Крім того, нотаріус може виправити можливі помилки у документах, чим запобіжить затримкам щодо проведення змін.
Також поширеною ситуацією є внесення змін до статутного капіталу. Особливість цієї процедури полягає в тому, що збільшувати або зменшувати статутний капітал можна лише в тому випадку, якщо всі засновники зробили свої внески в повному обсязі.
Законодавством передбачені деякі інші особливості та нюанси внесення змін до установчих документів. Юридична компанія «АРЕС» допоможе вам розібратися і максимально швидко провести необхідні зміни. Ми можемо вам запропонувати:
1) консультацію з питань внесення змін до установчих документів;
2) підготовку заявки й інших документів;
3) внесення змін до установчих документів «під ключ».
Наші юристи знають усі тонкощі корпоративного права та забезпечать максимально швидке виконання поставленого завдання.