У господарській діяльності, як і в будь-якій іншій, може виникнути необхідність внесення змін до статутних документів. Найпоширеніші дії:

– зміна засновників;

– заміна директора;

– зміна юридичної адреси;

– додавання або виключення кодів видів економічної діяльності.

Існує дві процедури проведення таких дій:

1. У центрі надання адміністративних послуг. Перевагами такого способу можна вважати її відносно невисоку вартість. Серед недоліків – тривалість процедури. Однак за збільшений розмір збору можна прискорити процедуру аж до трьох годин.

2. У нотаріуса. Недоліком такого способу можна вважати ціну порівняно з першим способом. Але внесення змін у нотаріуса є більш швидким і зручним. Крім того, нотаріус може виправити можливі помилки у документах, чим запобіжить затримкам щодо проведення змін.

Також поширеною ситуацією є внесення змін до статутного капіталу. Особливість цієї процедури полягає в тому, що збільшувати або зменшувати статутний капітал можна лише в тому випадку, якщо всі засновники зробили свої внески в повному обсязі.

Законодавством передбачені деякі інші особливості та нюанси внесення змін до установчих документів. Юридична компанія «АРЕС» допоможе вам розібратися і максимально швидко провести необхідні зміни. Ми можемо вам запропонувати:

1) консультацію з питань внесення змін до установчих документів;

2) підготовку заявки й інших документів;

3) внесення змін до установчих документів «під ключ».

Наші юристи знають усі тонкощі корпоративного права та забезпечать максимально швидке виконання поставленого завдання.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.