Потребуєте отримання печатки? ЮК «АРЕС» допоможе вирішити вам це питання за лічені дні.

Печатка – це невід’ємний аксесуар ділового життя бізнесу. На сьогоднішній день отримання печаток для суб’єктів господарювання не регламентується спеціальним законодавством.

Після процесу реєстрації фірми – будь то ТОВ або ПП – необхідно обов’язково мати свою печатку.

Факсиміле – це відтворення оригіналу підпису. Для його використання необхідно внутрішнім наказом довірити використання факсиміле конкретним співробітникам. Факсиміле дозволено використовувати лише у випадку, якщо цей момент прописано в договорі. Забороняється використовувати факсиміле на документах з матеріальною відповідальністю, де має бути поставлений підпис власноруч. Можна замовити необмежену кількість печаток.

Якщо печатка вже не актуальна або вона зносилася і було виготовлено нову, не потрібно викидати у сміття стару печатку. У законодавстві не прописано порядку утилізації печатки або факсиміле. Печатку можна утилізувати самостійно. У разі знищення печатки на підприємстві може бути створена комісія зі складанням протоколу про ліквідацію.

Юридична компанія «АРЕС» допоможе заощадити ваш час і в оптимальні терміни виготовити печатку для вашої компанії у відповідності з усіма правилами та вимогами до її оформлення.

Наші послуги:

– консультації з питань оформлення печатки та факсиміле;

– оформлення печатки та факсиміле.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.