Місцезнаходження – одна із основ для будь-якої юридичної особи. Саме орієнтуючись на адресу юрособи відбувається листування та спілкування з органами державної влади, контрагентами, а також щодо справ із судовим розглядом.

Для початку слід визначитися, що ж таке юридична адреса? Офіційно цей термін не використовують, але те, що під ним розуміють – це адреса реєстрації підприємства. Ґрунтуючись на статті 93 Цивільного кодексу України, «місцезнаходження юридичної особи – це фактичне місце здійснення діяльності або розміщення офісу, з якого здійснюється щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно перебуває керівництво) та здійснюється управління та облік».

Іншими словами, вищевказана норма українського законодавства свідчить про те, що перед реєстрацією компанії вам необхідно отримати юридичну адресу. Таким чином, для реєстрації підприємства необхідне приміщення, тобто місце, в якому буде зареєстровано юридичну особу. Як ми всі чудово розуміємо, не всі мають можливість і потребу в придбанні приміщення для реєстрації підприємства за такою адресою, особливо якщо для господарської діяльності такої юрособи приміщення не потрібне, або ж воно не є обов’язковим (наприклад, онлайн-магазин).

У таких випадках оптимальним виходом із ситуації є оренда юридичної адреси. Адже саме під час оренди юридичної адреси виконується вимога українського законодавства щодо адреси реєстрації підприємства, а також послуга ця набагато дешевша, ніж оренда будь-якого приміщення.

Але крім явних плюсів оренда юридичної адреси має також ряд мінусів, наприклад, той факт, що на одну адресу може бути зареєстровано необмежену кількість юридичних осіб, і, дай бог, якщо їх буде всього десять. Другим величезним мінусом у разі безграмотного підбору адреси може бути перевірка податкової, яка явно запідозрить щось недобре, коли в ході перевірки з’ясує що на цю адресу зареєстровано не один десяток підприємств.

Також потрібно відзначити ще одну проблему, яка виникає від величезної кількості юросіб, зареєстрованих на одну адресу. Ця проблема полягає в отриманні кореспонденції, оскільки отримується величезна кількість листів на одну поштову скриньку, деякі з них, у тому числі й важливі, можуть загубитися, що також завдасть чимало клопоту.

Саме тому необхідно поставитися до підбору юридичної адреси із особливою уважністю і обережністю. На щастя, у вас є можливість звернутися до юридичної компанії «АРЕС», досвідчені юристи якої підберуть для вас найбільш оптимальний варіант юридичної адреси із урахуванням ваших побажань, а також мінімізацією ризиків, пов’язаних з орендою юридичної адреси. Більше того, юридична компанія «АРЕС» готова запропонувати вам в оренду вже готову юридичну адресу або ж допомогти з пошуком адреси на ваш запит.

Наші послуги:

  • консультація з підбору юридичної адреси;
  • пошук юридичної адреси;
  • інші додаткові послуги.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.