Одним із напрямів діяльності юридичної компанії «АРЕС» є проведення юридичного аудиту. Метою його проведення є перевірка всієї документації вашої фірми (чи все в порядку з документацією та документообігом вашої компанії, чи належним чином оформлені основні документи вашої компанії), правовий аналіз нерухомого майна вашої фірми, експертиза судових справ підприємства, перевірка дотримання вимог трудового законодавства.

Метою проведення юридичного аудиту є зниження до мінімуму підприємницького ризику.

За допомогою юридичного (правового) аудиту проводиться комплексний усебічний аналіз діяльності компанії, її фінансового стану та становища на ринку.

Послуга юридичного аудиту необхідна у таких випадках:

А) якщо ви збираєтеся звернутися до вітчизняних або іноземних банків для того, щоб взяти кредит;

Б) якщо ви хочете купити або продати готові бізнес-активи;

В) якщо бажаєте провести злиття підприємств, купити або продати вже готове підприємство;

Г) якщо хочете звести до мінімуму ризики, пов’язані з претензіями державних органів;

Д) моніторингу діяльності вашого підприємства.

З огляду на побажання та вимоги замовника, юридичний аудит може відбуватися за такими напрямами:

І) Юридичний аудит договірної роботи. Містить усебічний аналіз договорів підприємства, аналіз договірних ризиків (які можуть виникнути), за кожним договором здійснюється вилучення проблемних пунктів, які не бажано для підприємства використовувати в подальшій договірній роботі, правовий аналіз документообігу компанії, професійну думку про юридичні (правові) ризики за договорами, юридичну експертизу документів контрагентів, розроблення методів і шляхів виконання договірних зобов’язань, перевірку законності діяльності компанії тощо;

ІІ) юридичний аудит кадрової діяльності (юридичний аналіз трудових договорів (контрактів), приведення їх у відповідність до чинного законодавства України, складання та розроблення трудових договорів (контрактів), кадровий аудит посадових інструкцій, юридичний аудит штатного розкладу, перевірка оформлення кадрової документації тощо;

ІІІ) Юридичний аудит окремих сфер діяльності компанії (юридичний (правовий) аудит договорів, пов’язаних із окремим напрямом діяльності компанії, перевірка правильності складання пакетів документів, захист інтересів компанії, правова експертиза та розроблення схеми угоди та комплексу заходів з реалізації проекту, пакету документів, що забезпечують реалізацію угоди; розроблення методів забезпечення виконання договірних зобов’язань; правовий супровід, включаючи захист інтересів клієнта в суді тощо). 

У процесі проведення юридичного аудиту робота, проведена нашими адвокатами та юристами, розподіляється на два етапи:

  • 1-й етап складається із вивчення та аналізу документів;
  • 2-й етап – підготовка письмового висновку (рекомендовані схеми виходу з тієї чи іншої ситуації).

skype

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.