Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – найбільш поширена організаційно-правова форма підприємства не лише в Україні, але й у світі.

Для реєстрації ТОВ вам необхідно:

1. Визначити назву вашого товариства.

Вона має бути винятковою і не може бути такою ж, як в уже чинного підприємства. У разі якщо ТОВ із такою назвою вже існує, тоді в реєстрації ТОВ з такою назвою буде відмовлено.

2. Визначити перелік основних видів діяльності, відповідно до КВЕД 2010 року.

Якщо ви не можете або не знаєте, як це зробити, наші фахівці допоможуть у цьому.

3. Визначити розмір статутного капіталу ТОВ, кількість засновників і співвідношення часток учасників.

Статутний капітал ТОВ може бути сформований майном або коштами.

Розмір статутного капіталу чинним законодавством не регламентований, тому це може бути 1 грн або 1 000 000 грн. Безумовно, важливо сформувати такий розмір статутного капіталу, який дозволить вашому новоствореному підприємству, не маючи прибутку, покривати свої поточні витрати. Рекомендації щодо визначення оптимального розміру статутного капіталу підприємства ви зможете отримати у наших фахівців. Важливо, щоб засновники зробили свої внески до статутного капіталу підприємства протягом першого року його діяльності.

Засновником ТОВ може бути як громадянин України, юридична особа, іноземний громадянин (обов’язкова наявність ідентифікаційного номера платника податкіфв в Україні – за необхідності юристи нашої компанії надають послуги із одержання реєстраційного номера облікової картки платника податків іноземцем).

Розподіл часток у статутному капіталі ТОВ. Вам слід знати, що вплив на діяльність підприємства матиме (-муть) тільки учасник(и), що володіє(-ють) понад 60% голосів (частки).

4. Визначити місцезнаходження підприємства.

Місцезнаходженням (юридичною адресою) підприємства може бути місце проживання одного із учасників або адреса фактичного перебування офісу підприємства. Можливі також варіанти купівлі юридичної адреси. У разі необхідності ми можемо надати послугу з пошуку юридичної адреси.

5. До початку процедури реєстрації ТОВ вам необхідно визначитися, хто буде директором підприємства.

6. Якщо засновником ТОВ виступає юридична особа

Надати інформацію:

– про структуру власності засновників – юридичних осіб, яка дає можливість установити фізичних осіб – власників суттєвої участі цих юридичних осіб і містить такі дані: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країну громадянства, серію та номер паспорта громадянина України або паспортні документи іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

– про кінцевих вигодонабувачів (вигодоотримувачів) юридичної особи, у тому числі про кінцевого вигодонабувача (вигодоотримувача) їх засновників, якщо засновник – юридична особа, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія і номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності).

7. Вибрати найбільш прийнятну систему оподаткування.

Наші юристи допоможуть вам обрати більш оптимальну систему оподаткування в залежності від передбачуваних видів діяльності.

Юридична компанія «АРЕС» надає таку послугу, як реєстрація ТОВ «під ключ».

Наші послуги містять:

  • попередню юридичну консультацію стосовно реєстрації ТОВ;
  • підбір кодів видів діяльності (КВЕД);
  • підготовку необхідних документів для реєстрації ТОВ (статут, протокол, довіреність, реєстраційна форма, акти оцінки та приймання-передачі майна, якщо статутний капітал ТОВ вноситься майном);
  • реєстрацію ТОВ;
  • отримання довідки в управлінні статистики.

Додаткові послуги:

Для реєстрації ТОВ необхідний такий перелік документів:

1. Ксерокопія паспорта засновника (засновників) – 1, 2 і 11 сторінки.

2. Ксерокопія ідентифікаційного номера засновника (засновників).

3. Ксерокопія паспорта керівника – 1, 2 і 11 сторінки.

4. Ксерокопія ідентифікаційного номера керівника.

5. Довіреність на право здійснення реєстрації ТОВ на ім’я наших співробітників[1].

Заощаджуйте час і кошти – довіртеся нам!

Увага: вартість реєстрації ТОВ – усього 2500 грн[2]! Реєстрація – у терміни до 3 днів.

[1] Список необхідних документів, якщо засновники ТОВ – фізичні особи.

[2] До вартості не включені витрати з нотаріального оформлення довіреності, вартість печатки.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.